بررسی نرم‌افزار Outpost 7

شركت Agnitum در تاریخ فوریه سال 1999 در سن پترزبورگ روسیه با هدف ارائه نرم‌افزارهای امنیتی برای كاربران كامپیوتر و استفاده آسان و موثر از آنها برای رسیدن به تعادل تاسیس شد. محصولات اولیه این شركت به نام‌های Jammer  و   Tauscanجهت كشف و مسدود كردن حملات هكرها با موفقیت انجام شد و به انتخاب دبیر ثبت اختراعات ایالات متحده آمریكا در سال 2000 برنده جایزه ویژه آن سال شد، پس از آن شركت Agnitum با توسعه نرم‌افزار Jammer به عنوان دیوارآتش نسخه شخصی پرداخت و در سال 2002 توانست نرم‌افزار مذكور را وارد بازار اروپا كند.

خیلی سریع این شركت توانست با نرم‌افزار دیوار آتش خود كه بر پایه سهولت در كاربرد و شناسایی حملات و جلوگیری از آنها بنا شده بود جوایز متعددی را به خود اختصاص دهد.

 از دیگر نقاط قوت این نرم‌افزار توانایی ارائه پلاگینهای اضافه و سفارشی بود تا با توجه به نیاز كاربران رشد و توسعه داده شود و این امر باعث شد تا كاربران به آن اعتماد كنند و یكی از نرم‌افزارهای ستایش شده خود بدانند.

در سال 2005 این شركت تصمیم گرفت نرم‌افزار خود را به پایگاه امنیت شبكه (Outpost Network Security)  تغییر نام دهد و آن را به طرفداران خود معرفی كند. در مارس سال 2007 این شركت تصمیم گرفت افزونه ضد اسپم را نیز بصورت رایگان به محصول خود اضافه كند و این شد نقطه عطف كلیدی برای این نرم‌افزار و این شركت. پس از مدت كوتاهی بعد از این اتفاق عظیم و اضافه شدن افزونه ضداسپم، شركت Agnitum تصمیم به توسعه بیشتر و بهتر این نرم‌افزار گرفت و در تاریخ مارس سال 2008 با ارائه نسخه Outpost Security Suite Pro و اضافه كردن افزونه ضدویروس مجموعه نرم‌افزاری خود را تكمیل‌تر كرد.

كنترل استفاده غیر مجاز از درایوهای USB از دیگر افزونه‌های این نرم‌افزار بود كه در بهار سال 2009 به مجموعه نرم‌افزاری Outpost Security Pro اضافه شد. این شركت همچنین اولین نرم‌افزار خود را به عنوان Software as a Service یا همان (SaaS) را در همان سال 2009 ارائه كرد و امكان استفاده ISP های روسیه، اوكراین و تعدادی از كشورهای خاورمیانه برای آنان فراهم كرد.

نویسنده: مدیر سایت

امیدوارم مطالب سایت برایتان مفید واقع شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *